Na topie

Szprychy w trasie

5 listopada, 2014 | by BikePRO.pl
Szprychy w trasie
Polska
0

Podróżować można na wiele sposobów. Z biurem podróży lub na własną rękę, z solidnym planem albo spontanicznie, z walizką na kółkach bądź z plecakiem na ramieniu… Można by tak wymieniać dalej i dalej – bo na odkrywanie nowych miejsc jest naprawdę wiele sposobów. Większość ludzi marzy o tym, by przeżyć w swoim życiu jakąś niesamowitą przygodę, jednak często brakuje im odwagi, czasu czy też najzwyczajniej w świecie pieniędzy, by wyruszyć w nieznane.

Szprychy w trasie chcą udowodnić, przede wszystkim sobie, ale również innym, że tak naprawdę wystarczy tylko chcieć. Chcieć i robić wszystko w kierunku realizacji celu, bo przecież nikt niczego nam nie poda na złotej tacy. Stąd pomysł na wyprawę rowerową, która ma pokazać, że nawet najmniejsza cząsteczka dobra puszczona w obieg do nas wraca i zmienia świat.

Celem wyprawy jest też udowodnienie ludziom, że marzenia się spełniają, niezależnie od sytuacji finansowej czy pochodzenia. Ważne, aby wyjść poza schematy, ruszyć głową, pamiętać o otaczających nas ludziach.

„Zapytacie dlaczego rower? Bo to właśnie te dwa kółka i jazda na nich dają nam poczucie wolności i niezależności. Podróżowanie na rowerze to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, forma poznawania nowych miejsc, obcowania z przyrodą i spotkania z nieznanym. Za cel postawiłyśmy sobie motywowanie innych do działania, inspirowanie do bycia aktywnym. Chcemy zarażać jak najwięcej osób swoją pasją i przekonać, że nie ma rzeczy niemożliwych.” –  informują Beata i Sandra.

 szprychy-5

szprychy-4BikePRO wspiera akcję jako patron medialny. Patronem honorowym wyprawy została Katarzyna Skowrońska-Dolata (dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Europy w siatkówce, jedna z najlepszych siatkarek na świecie).

BikePRO.pl

O autorze

BikePRO.pl to portal rowerowy stworzony przez miłośników dwóch kółek. Dzięki nam przeczytacie ciekawe artykuły, dowiecie się co nowego dzieję się na rynku a także zaczerpniecie ciekawych porad.