Na topie

Rowerem po Katalonii

7 lipca, 2014 | by BikePRO.pl
Rowerem po Katalonii
Europa
0

„Ride Your Life” to nowy projekt Kellys- jednego z największych producentów rowerów i akcesoriów rowerowych, który realizowany jest wspólnie z Piotrem Szwedowskim.  Sportowiec , miłośnik i pasjonat ekstremalnej jazdy rowerem górskim, w pierwszym cyklu projektu za cel podróży obrał sobie katalońskie wybrzeże oraz okoliczne zatoki .

Piotr Szwedowski odwiedził między innymi Giverolę – ogromny resort prosperujący na szwajcarskie centrum kolarskie.  Duża ilość tras, skatepark, wypożyczalnie rowerów, siłownie, spa, baseny, korty – to tylko niektóre z atrakcji Giverola Resort.

Tygodniowy wypad umożliwił zapoznanie się z najbardziej znanymi lokalnymi trasami: Fipu Trail, Nati Trail i Rosamar Trail. Skaliste ścieżki położone w sąsiedztwie morza, były dla całej ekipy niekiedy sporym wyzwaniem. Na szczęście w roli przewodnika towarzyszył Łukasz Komar.

Duży obszar, na którym znajdują się trasy mtb w połączeniu z katalońskim krajobrazem w tle – to prawdziwy rowerowy raj. Katalonie i okolice z całą pewnością można polecić wszystkim fanom kolarstwa i pięknych widoków. Relację Piotra Szwedowskiego i zdjęcia Michała Kuczyńskiego znajdziecie na http://www.kellysbike.com/pl/nowosci/2014/06/13/ride-your-life-with-szwed-katalonia

katalonia_5

Zdjęcia:  Michał Kuczyński www.bikepro.pl

BikePRO.pl

O autorze

BikePRO.pl to portal rowerowy stworzony przez miłośników dwóch kółek. Dzięki nam przeczytacie ciekawe artykuły, dowiecie się co nowego dzieję się na rynku a także zaczerpniecie ciekawych porad.