Na topie

Marka „Romet” powraca na polski rynek

22 czerwca, 2015 | by BikePRO.pl
Marka „Romet” powraca na polski rynek
Sprzęt rowerowy i odzież
0

Wiele marek popularnych w okresie PRL-u, w czasach nam współczesnych triumfalnie powraca i zdobywa szerokie rzesze klientów. Kierują się oni przy wyborze produktów danych marek nie tyle sentymentem, ile modą na to, co kiedyś było popularne. Nie inaczej jest w przypadku znanej marki rowerowej.

Rowery składaki wciąż popularne

romet

Już od ponad 65 lat marka Romet towarzyszy kolejnym pokoleniom Polaków, odpowiadając na ich potrzeby i oczekiwania w zakresie jednośladów. Znana jest ona przede wszystkim z produkcji rowerów – dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Ta legendarna już marka na pewien czas niemalże zniknęła z polskiego rynku rowerowego, aby niedawno powrócić z pełną mocą i na nowo podbijać polski rynek starannie przemyślanymi konstrukcjami rowerów, odznaczającymi się nowoczesną stylistyką.
Rowery Romet mają ugruntowaną, silną pozycję na polskim rynku, wynikającą z historii, kultywowanych tradycji, jak również z tego, że jest to marka śmiało patrząca w przyszłość i nie bojąca się podejmowania coraz to nowych wyzwań. Romet produkuje nie tylko rowery, ale i motorowery i motocykli. Marka doceniana jest nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach w całej Europie. Jej logo – pegaz przeszło gruntowną modernizację, co pozwoliło na odświeżenie jej wizerunku i nakierowanie odbiorców na to, aby było ono kojarzone wyłącznie z wysokimi standardami na rynku jednośladów.

Nowoczesne rozwiązania w centrum uwagi

Współcześnie ta znana, polska marka bierze za cel sprostanie rosnącym wymaganiom klientów. Całą swoją uwagę stara się ona koncentrować na nowoczesnych, wygodnych i kompleksowych rozwiązaniach konstrukcyjnych oraz na trendach, jakie aktualnie obowiązują w stylistyce jednośladów na świecie. Łączy w sobie tradycję, z europejskim designem. Rowery i inne jednoślady sygnowane marką Romet spełniają wygórowane normy europejskie, ale dostępne są na rynku za rozsądną cenę.
Rowery i motocykle, jakie znajdują się w ofercie tego brandu są zaawansowane technologicznie, a współpraca ze światowej sławy dostawcami podzespołów i osprzętu owocuje tym, że produkty Romet cieszą się pełnym zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Marka wciąż się rozwija i ewoluuje, starając się być najlepszą w swojej branży.

BikePRO.pl

O autorze

BikePRO.pl to portal rowerowy stworzony przez miłośników dwóch kółek. Dzięki nam przeczytacie ciekawe artykuły, dowiecie się co nowego dzieję się na rynku a także zaczerpniecie ciekawych porad.